Kāzas. Soli pa solim- kā viss notiek

Šeit aprakstīsim visus soļus, kas Tevi sagaida- no plānošanas, līdz pat kāzu rītam.

Foto - Tatjana Vinogradova

KAS TEV NEPIECIEŠAMS?

Pirms tērē savu dārgo laiku- izdari nelielu mājasdarbu. Uzraksti uz lapas savu kāzu ideālo scenāriju, atzimējot kādus pakalpojumus tajās vēlēsies. 

Par to, kā mūsu komanda var palīdzēt Tavās kāzās- uzzini sadaļā pakalpojumi.


SAZINIES AR MUMS!

Kad zini savas vajadzības- sazinies ar mums. Vienosimies par attālinātu vai klātienes tikšanos, kuras laikā sapratīsim viens otru, uzbursim ainu, vienosimies par darbu plānu. Ja Tevi viss apmierinās- vienosimies par izmaksām, slēgsim līgumu un rezervēsim kāzu datumu. 

OTRĀ TIKŠANĀS

Otrā tikšanās parasti norit 1-2 mēnešus pirms kāzām.

Šajā tikšanās reizē jau vienojamies par ļoti konkrētām lietām- nepieciešamo inventāru, sagādi, precīziem laikiem, pasākuma plānu, dzērienu markām, dizainiem, sastādām dzērienu karti, izveidojam maketus fotokastes bildītēm. Izplānojam un kopīgā Google dokumentā uzrakstām informāciju tā, lai jebkurš cilvēks no malas izlasot visu nepārprotami saprastu. 

KĀZU DIENA

Kāzu Bārs komanda pasākumā ierodas aptuveni divas stundas pirms viesu ierašanās, lai brīdi, kad ierodas pirmie viesi, zāle ir pilnībā darbam gatava, un varam pasniegt welcome drink.

Klasiski Kāzu Bārs darbojas 10 stundas, pēc tam atstājot pašapkalpošanās bāru. Šī ir lieliska iespēja tiem, kas jau sen sapņojuši par kokteiļu maestro darbu. Ja ir iespējams bārmenim nodrošināt naktsmājas, tad viss inventārs, dzērieni tiek atstāts līdz rītam. Ja nav iespējams- iepriekš vienojamies par risinājumu, kā neapdalīt tos viesus, kas ballīti tik ātri nevēlas pārtraukt. 

Apmaksa notiek brīdī, kad bārmenis dodas prom (naktī vai no rīta). Ja mūsu komanda ir gādājusi dzērienus, tad bārmenis saskaita tukšās pudeles, un tiek veikts norēķins. Visi neatvērtie dzērieni tiek atgriezti.

Izmaksu kalkulatoru atradīsi šeit: