Izbraukuma bārs

Bārs Jūsu pasākumā sniegs ļoti pozitīvu efektu- svinību galdi izskatīsies gaumīgāk, viesus cienāsim ar kvalitatīviem, gardiem un stilīgiem dzērieniem, dzēruma pakāpes kontrole, zemas izmaksas, jautrība un izklaide viesiem. Par šiem un citiem izbraukuma bāra sniegtajiem labumiem uzzini vairāk, spiežot uz pogas.


Fotokastes pakalpojums

Fotokaste- tās būs lieliskas atmiņas un izklaide Jūsu viesiem! Piedāvājam izveidot arī viesu grāmatu, kas pielāgota fotokastes izdrukām. Ja vēlies uzzināt cik maksā šāds pakalpojums un kāpēc šī ir vislabākā fotokaste- spied uz pogas zemāk

Šampanieša piramīda

Skaistā Salskaplig glāžu piramīda padarīs Tavus svētkus īpaši elegantus. Skaistas atmiņas fotogrāfijās pirmajam šampanietim, tostam uzreiz pēc ceremonijas, vai arī ekskluzīvs pārsteigums pusnaktī.

Pateicības dāvaniņas

Kā Mazajā Princī bija teikts- tu esi atbildīgs par to, ko pieradini! Un ja jau mēs lutinām Jūs ar ērtu servisu, tad darām to pilnībā. Kopā ar mūsu draugiem no Mītavas Čiekurs, esam sagatavojuši personalizētu pateicības dāvaniņu piedāvājumu viesiem.

Izmaksas

Lai noskaidrotu izmaksas- spied šeit

Kokteiļu meistarklase

Kokteiļu meistarklasē iepazīstināsim Tevi ar dažādo dzērienu pasauli, to vēsturi, jautriem stāstiem, garšu niansēm un interesantiem faktiem. Kopīgi gatavosim 6 dažādus kokteiļus, kuri tiks papildināti ar atbilstošām uzkodām. Katram dalībniekam būs iespēja iemēģināt roku gatavošanā un kokteiļu baudīšanā.

Izcila izklaide vecpuišu/vecmeitu ballītēm, draugu kompānijām, darba kolektīviem. Meistarklases vadām mūsu telpās Jelgavas novadā, vai arī Jūsu norādītajā adresē.